Erzurum Oto Kiralama Palandöken dağında Kayak Keyfi

Doğu Anadolu’nun en büyük ili olan Dadaşların diyarı Erzurum, yüzlerce yıllık geçmişiyle birçok medeniyete beşiklik etmiştir. Topraklarında yaşayan uygarlıkların bıraktığı izleri günümüze kadar koruyabilmiş şehrin sokaklarında yürümek, ünlü yöresel lezzetleri tatmak için Erzurum araç kiralama hizmeti alarak kenti doyasıya gezebilirsiniz. Hava yoluyla Erzurum’a geldiyseniz kiraladığınız aracı Erzurum Havalimanından teslim alabilirsiniz.

Kar sporlarına düşkünseniz kış aylarında Palandöken Dağı’nı mutlaka ziyaret etmelisiniz. havaalanından 15 dakıka mesafe sonra  kayağa başlayabilirsiniz Uzun ve dik Ejder Tepesi , konaklı ve kandilli kayak pistlerinde   kayak veya snowboard yapabilir, uygun fiyatlı tesislerde doyasıya kar keyfi yaşayabilirsiniz. Yaz mevsiminde gidecekseniz, teleferikle seyir terasına çıkabilir ve şehri izleyebilirsiniz. Şehirden arabayla ulaşımı kolay olduğu için ziyaretçisi eksik olmayan dağa, Erzurum oto kiralama dan teslim alabileceğiniz konforlu ve klimalı bir arazi aracı ile gitmenizi tavsiye ederiz

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Erzurumun En Kaliteli Güvenilir Firması Erbay Oto Kiralamada Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.