dacia Duaster Yeni Kasa 4x4 Türkiyede

2018 yılında piyasadaki yerini almaya hazırlanan ve Türkiye’de SUV kategorisinde satışa sunulan en ucuz modellerin başında gelen 2018 model Dacia Duster aracının piyasaya sürülecek  yeni kasasının test sürüşleri gerçekleştirildi.

 

Kamuflajlı olarak test sürülerine başlanan yeni kasa Dacia Duster, önceki kasa yapısına göre biraz daha boyut olarak büyüyecek gibi görünüyor.

 

2009 yılından itibaren Türkiye’de kompakt SUV sınıfında ve 1.5 litrelik turbo dizel motoruyla satışa sunulan yeni Dacia Duster 4×4 seçeneğiyle de önemli bir arazi aracı olarak da dikkat çekmeye devam ediyor.

 

2018 model Dacia Duster ile ilgili beklenen gelişmelerden biri de dizel yakıt seçeneğiyle birlikte otomatik vites seçeneğinin de sunulacak olmasıdır. Bu açıdan da ilgi çekmesi bekleniyor.

 

Aracın boyutlarını inceleyecek olursak önceki kasa 4.315 mm büyüklüğündeyken yeni kasa Dacia Duster ise, 4.5 metrenin üzerine çıkması beklenmektedir. Ayrıca Grand Duster kasa seçeneğinin de sunulduğu 2018 yeni kasa Dacia Duster modelinde 4.7 metrelik ve 3. Sıra koltuklu 7 kişilik bir SUV modeli yer alacaktır.

 

Malzeme kalitesinde de iyileştirmeye gidecek olan yeni Dacia Duster 1.6 litrelik dCi motor seçeneğiyle beraber 130 PS güç üreten önemli bir motor hacmi de sunmaktadır. 4×2 ve 4×4 dizel otomatik vites seçeneklerinin de sunulacağı bu devasa araca son derece uygun ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

 

Daha önceki modellere göre daha dayanıklı ve birçok modern teknolojinin yer alacağı 2018 yeni kasa Dacia Duster modeli, konforlu ve teknolojik yapısıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

 

Fiyat aralığı açısından değerlendirildiğinde 69.900 TL ile 99.900 TL fiyat aralığıyla satışa sunulması beklenen yeni kasa Duster modeli beklenenden daha fazla ilgi göreceği beklenmektedir.

 Erzurum'da rent a car Firmalarının öncüsü Olarak erbay rent a car olarak yeni kasa 4x4 dacia siparişleri geçilmiştir en kısa zamanda yeni kasaları filomuzda bulabilirsiniz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Erzurumun En Kaliteli Güvenilir Firması Erbay Oto Kiralamada Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.